Jump to content

hot bara men


harmlessliltwink

Recommended Posts

Posted
15 hours ago, Suckie said:

Hello

What up Suckie ?  How goes it?. 

Posted

Szukam starszego Pana który ma ochotę wsadzić mi kutaska w dupcie głęboko Oslo http://Sex

Posted
On 6.04.2020 at 01:18, harmlessliltwink said:

po raz pierwszy naprawdę próbuję coś zrobić.

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie bohaterkę anime / kreskówkę, która jest gorąca, z wyjątkiem tego, że nie zwracasz na nią uwagi, ponieważ nie są one prawdziwe, ale co, jeśli tylko starasz się wyobrazić ich sobie tak bardzo, jak mogą być. z ogromnymi pocącymi się skrzyniami z buffami, możesz oderwać im szczypce od sensacji, masując ich masywne mięśnie brzucha i ich dwa wielkie atuty. ich krocze są większe niż sobie wyobrażasz, nawet inni faceci byliby o nich zazdrośni. i ostatni ich szczególny atut zaskakuje wszystkich, nawet samych, jak dobrze wygląda ich tyłek, czuje się, kiedy tańczą ze sobą, pocierając się wokół siebie, zrozumiecie, dlaczego nie byliby w stanie przetrwać wszystkim, co czuje się erotycznie i gorąco, gdy rzeczy są kuszące aby nigdy nie przestać mieć tego uczucia.

Wiem, że to była kiepska nadzieja, że ci się podobało.

Szukam starszego Pana który ma ochotę wsadzić mi kutaska w dupcie głęboko Oslo 

  • 1 month later...
Posted

I'm a virgin as well, do you want to hook up.

Posted

I'm up for fucking a hot young ass

  • 6 months later...
  • 1 year later...
Posted
I will take you up on your own offer but your going to have let me suck your dick and if you want you can be my second man to fuck me to
×
×
  • Create New...