Personal details

Gender Male
Age 26
Status Single
Height 180cm
Weight 60kg
Body shape Slim
Orientation Gay
Eye colour Brown
Hair colour Brown
Hair length Medium
Ethnicity Other
Personality Funny
Religion Catholic
Body Hair Smooth
Zodiac sign Gemini
Smoker Yes
Tattoos One

About me

Interested in:

I’m looking for:

Description:

OJE ZNAMENIE BLÍŽENCI :

Muž v Blížencoch je tým posledným, ktorý stále svieži a živo gestikulujúc opúšťa večierok až niekedy nad ránom. Má rád filozofiu, čo sa dá využívať v praxi. Túžby po najnovších poznatkoch ho často vedú do extrémov. Sotva ho stihla zaujať jedna nežná víla a už sa s plne nasadenou intenzitou zaujíma o inú zmyslenú bytosť.

Kladie dôraz na výzor, oblečenie, účes u seba aj u vhodného objektu na „zaláskovanie“. Vyzerá nie menej ako perfektne a rád sa nechá strhnúť zaujímavým štýlom, temperamentom, ale aj duchom ženského zdržanlivého šarmu. Ako ten najväčší milenec všetkých čias nešetrí komplimentmi.

Viac sa dotýka muža očami a slovami ako skutočnými dotykmi, aby nevznikol dojem, že mu ide iba o samotný sexuálny akt. Na dobrodružnú milostnú cestu sa s mužom vydáva úplne nečakane. Vzrušujúca túžba ho prepadne spontánne kdekoľvek.

S vnímavosťou plnou fantázie rýchlo nájde citlivé miesta mužskej bytosti a odhaľuje jej stále nástojčivejšie tajomstvá rozkoše. Medzi boz

Interests

Gays.com gives you…


...tons of hot guys and interesting people to meet up with in Trnava. If you prefer to see who's around, do some ‘window shopping’ first. If you know what you want, search by selecting the right category. Nobody stays alone here for long!

Matej_Žák
icon-wio Matej_Žák uploaded a new photo
  • 02.11.2012 6:51:24
  • Male (26)
  • Trnava
  • Single
  • Matej_Žák